Forum o HCV/Chat

Forum HepatitisC.pl
Forum HepatitisC.pl jest społecznością ok. dwustu chorych na wirusowe zapalenie wątroby typu C, którzy wspierają się wzajemnie oraz dostarczają potrzebnych informacji, zarówno tych najświeższych, jak i tych podstawowych, które są potrzebne przerażonym nowicjuszom.

Aby zapisać się do grupy dyskusyjnej Forum o HCV (i zapaleniach wątroby) – grupa wsparcia dla chorych na WZW C wystarczy napisać do moderatora na adres admin@hepatitisc.pl, podając swój adres e-mail, na który mają być wysyłane wiadomości z grupy dyskusyjnej.

Można też zapisać się samodzielnie pod adresem: forum.HepatitisC.pl.
Wymaga to posiadania konta Google, opartego na tym adresie e-mailowym, który chcecie wykorzystać do grupy dyskusyjnej.
Jeżeli nie macie takiego konta, należy zarejestrować się w Google, (czerwone ZAREJESTRUJ SIĘ – w prawym górnym rogu) podając wspomniany adres e-mailowy, nowe hasło, imię i naz­wis­ko (nick), a nr telefonu można zostawić pusty.
Mając konto Google, można korzystać z forum przez www pod adresem forum.HepatitisC.pl. Można też wtedy określić częstość przesyłania e-maili z grupy dyskusyjnej: • przy każdym nowym wpisie (domyślnie) • co 25 wpisów • raz dziennie • całkiem bez powiadamiania e-mailem (przeglądanie wyłącznie przez www).
Uwaga. Grupa dyskusyjna gromadzi dziesiątki pacjentów, w tym wielu o bogatym doświadczeniu i sporej wiedzy o wirusowym zapaleniu wątroby typu C. Nie jest jednak internetową poradnią lekarską. Nie gościmy tutaj żadnego lekarza! Proszę pamiętać, że porady bardziej do­świad­czon­ych pacjentów w żadnym wypadku nie mogą zastąpić konsultacji lekarskich.
Ta grupa dyskusyjna nie jest moderowana. Mogą więc się zdarzyć porady szkodliwe, które wprawdzie staramy się korygować, ale nie dajemy gwarancji, że w każdym wypadku uda się nam oprotestować błędne informacje.

Chat HepatitisC.pl
Oferujemy również możliwość pogaduszek na chacie. Zwykle towarzystwo zbiera się po godzinie 21:00.
Chat wieczorową porą po godz. 21:00 »»»